At KoolSmartLearning, we intend to harness the power of online education to make learning easy.

Image Alt

KoolSmartLearning

  /  Uncategorized   /  medyum saliha ne yapar

medyum saliha ne yapar

medyum saliha kimdir? Medyum Saliha yorumları ve şikayetleri nelerdir? Medyum Saliha iletişim bilgileri nedir? Medyum Saliha’nın yaptığı büyüler ile Saliha Hanım ritüelleri hangileridir? Medyumların arasından adından sıkça söz ettiren Saliha Hoca‘nın makalesini yazdık…

Medyum Saliha sizler için Medyum24 sitesi olarak yaptığımız araştırmalar sonrasında kişiliği ile öne çıkan son derece önemli bir kişidir. Tarihi çok eski zamana dayanan önemli bir kişilik olduğunu da vurgulamak gerekir. Eski bir öğreti olması da uygarlıkların gün yüzüne çıkmasına neden olur.

Medyum Saliha Hoca kimdir? Nerelidir ve benzeri sorular her daim merak konusu olmuştur. Nesillerden bu yana geleneğin devam etmesi için uğraş veren önemli bir Zat, Saliha Hanım, insanlık için emek sarf eden önemli bir ailenin evladıdır. Doğumdan itibaren özel eğitim görmüş ve geleneklerine bağlı bir şekilde yetişmiştir.

Medyum nedir, medyumluk nasıl bir meslektir gibi soru kalıpları, çok sık gündeme gelir. Bu noktada sizler için araştırmalarımızı da bu yazımızda aktaracağız. Ruhlar alemi ile iletişime geçen medyum hocalar ölü ve diriler arasında bağlantı kurma yeteneğine sahiptir.

Fransız medium sözcüğüne dayanır. Dünyadaki bedeni terk edilen ruhlar ile irtibat halinde olma güçleri vardır. Özel yetenekleri dolayısıyla seçkin kişilerdir. Özellikle eski zamanlarda, daha fazla talep görür ve insanlar tarafından umut bağlanan kişi grubunda yer alırlardı.

Post a Comment

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!